dmdapdaila
Sienų dekoravimas, apdailos ir remonto darbai

Apie mus

Apdailos darbaiNusprendus įsirengti naują būstą ar kardinaliai atnaujinti senąjį, ramybės neduoda daugybė klausimų: pradedant tuo, koks sienų dekoravimas būtų tinkamiausias ir baigiant konkretaus statybinių medžiagų gamintojo pasirinkimu. Žmogus, neturintis nieko bendro su šia sritimi, minėtų rūpesčių gali išvengti, teisingai priėmęs svarbiausią sprendimą - pasirinkęs tinkamus meistrus. Klientui užtenka išsakyti pageidavimus dėl interjero atnaujinimo, o profesionalai, pasitelkdami modernias darbų technologijas ir panaudodami reikiamas medžiagas, realizuoja idėjas - kokybiškai ir ilgam.

DmD komanda - kvalifikuoti ir profesionalūs meistrai, siūlantys platų apdailos ir remonto darbų asortimentą. Įgyta atitinkama profesinė kvalifikacija ir nuo 2001 metų kaupiama patirtis leidžia savo klientams pasiūlyti aukštą atliekamų paslaugų kokybę, nesvarbu, tai būtų glaistymo, dažymo darbai, gipskartotinio montavimas, sienų dekoravimas. Talentingos ir įgudusios meistrų rankos atlieka ne tik bazinius apdailos ir remonto darbus, bet taip pat sėkmingai įgyvendina grandiozinius interjero atnaujinimo projektus privačių klientų namuose, kotedžuose ar butuose. Klientams siūlomos ir projekto vadovo paslaugos. Tai - galimybė išvengti papildomų rūpesčių ir sutaupyti nemažai laiko, ieškant patikimų, statybos darbų atlikimui reikalingų specialistų.

DmD apdailos ir remonto meistrai:

  • Darbus atliekame Vilniaus regione (dėl atvykimo galimybės kitur - teirautis asmeniškai).
  • Dirbame tiek su savo, tiek su kliento turimomis medžiagomis.
  • Pasirūpiname medžiagų pristatymui reikalingu transportu.
  • Laikomės numatyto darbų atlikimo termino.
  • Atliktiems apdailos ir remonto darbams taikome garantiją.

Užbaigtais apdailos ir remonto darbais patenkintų klientų sąrašas ilgas. Jame puikuojasi ir tokios žinomos pavardės kaip Rimantas Kaukėnas, Artūras Poviliūnas, Alvydas Sadeckas. Jei ir Jums reikalingas kokybiškai atliktas parketlentės ir laminato klojimas, plytelių klijavimas ar kitos vidaus apdailos paslaugos Jūsų name, kotedže ar bute, kreipkitės nurodytais kontaktais. DmD apdailos meistrai pasiruošę profesionalai įgyvendinti jūsų interjero viziją!