dmdapdaila
Sienų dekoravimas, apdailos ir remonto darbai

Gipso plokštės montavimas

Gipskartonis šiandien yra viena populiariausių statybinių medžiagų, naudojama įvairios paskirties objektuose - gyvenamuose namuose, pramoniniuose pastatuose, biuruose ar parduotuvėse. Tokios savybės kaip efektyvi garso ir šilumos izoliacija, atsparumas ugniai, lengvumas bei plastiškumas lemia, jog šios medžiagos panaudojimas išsprendžia daugybę patalpos remonto ir apdailos uždavinių:
  • sumontuota ant lubų ar sienų gali užmaskuoti pastarųjų nelygumus;
  • dėl geros šilumos bei garso izoliacijos tinkavimas (ypač senesnės statybos pastatuose) vis dažniau išstumiamas gipskartonio konstrukcijų.
  • formuojamos arkos, pertvaros bei kitos sistemos;
  • naudojama paslepiant apšvietimo įrenginius, laidus bei kitas detales, darkančias interjero visumą;
  • plačiai naudojama gaminant įvairius interjero dekoravimo elementus, pavyzdžiui apdailą židiniams.
Gipskartonio montavimasGipskartotinis vertinama kaip statybinė medžiaga, kurios montavimas yra nsudėtingas ir nereikalauja daug laiko sąnaudų. Visgi geriausių rezultatų pasiekiama šį darbą patikėjus profesionalams. Pastarieji, įvertinę, kokią paskirtį atliks ir kokiose sąlygose bus naudojamas, parenka tinkamiausią gipskartonio rūšį (standartinį, atsparų drėgmei ir/arba ugniai), sutvirtinimo elementus bei izoliacines priemones, meistriškai užglaisto siūles. Jų rankose plokštės gali virsti įvairių formų dekoro elementais, priduodančiais interjerui dar daugiau estetiškumo ir iškirtinumo bei paslepiančiais pageidaujamas detales. Gipskartonis gali būti padengiamas įvairiomis medžiagomis. Tai suteikia plačią pasirinkimo laisvę, koks viršutinis apdailos sluoksnis gali būti panaudotas - plytelių klijavimas, dažymas, tapetavimas ar kitas norimas variantas.

DmD apdailos specialistai gipso kartoną drąsiai rekomenduoja savo klientams, ieškantiems optimaliausio kainos ir kokybės santykio bei galvojantiems apie ekologiją: gispkartonio gamyboje naudojami tik natūralūs produktai, o eksploatacijos metu nėra išskiriamos žmogaus sveikatai kenksmingos medžiagos. DmD meistrai gali sumontuoti reikiamas gipskartonio konstrukcijas, didinančias šilumos bei garso izoliaciją, išlyginančias paviršių ar prisidedančias prie interjero išpildymo.
Gipskartonio montavimo kaina nuo 8€ / 1m2.