dmdapdaila
Sienų dekoravimas, apdailos ir remonto darbai

Glaistymo, dažymo darbai

Sienų dažymasŠiandien apdailoje naudojamų medžiagų asortimentas platus - ilgaamžiškas bei praktiškas plytelių klijavimas, sienų dekoravimas dekoratyviniais tinkais ar tradicinis, tačiau daugelio mėgiamas ir įvairių interjero stilių išpildymui tinkantis dažymas. Dažniausiai vertinama ne konkrečios medžiagos pasirinkimas, bet jos pateikimo kokybė - tai, kaip nudažytos sienos, lubos ar grindys. Kaip profesionaliai bebūtų atliktas gipskartonio montavimas ar tinkavimas, jei išorinis apdailos sluoksnis padarytas atmestinai, estetinis vaizdas bus nepriimtinas. Dažymas - bene reikliausias apdailos metodas. Pasirinkus šį variantą, galima pasitikėti tik meistro patirtimi bei kruopštumu ir naudojamų dažymo įrankių bei medžiagų kokybe. Jei plytelių ar tapetų ornamentai gali užmaskuoti tam tikrus klijavimo defektus, tai netolygiai padengtas dažų sluoksnis, užsilikę nešvarumai, dryželiai ar šešėliai pro akis neprasprūsta. Norint to išvengti, dažymo darbus reikia patikėti tik profesionalams.

Dažymas apima keletą svarbių darbų, kurių atlikimo kokybė nulemia galutinį rezultatą. Tai:
  • senų dažų sluoksnio ar kitos paviršiaus dangos panaikinamas.
  • paviršiaus lyginimas.
  • glaistymas, kurio metu pašalinami nedideli paviršiaus nelygumai. Glaisto pasirinkimas, jo kiekis bei padengimo būdas (vienas ar keli sluoksniai) priklauso nuo dengiamos medžiagos paviršiaus ypatybių, prieš tai atlikto tinkavimo kokybės bei tolimesnės apdailos.
  • šlifavimas.
  • gruntavimas.
  • dažymas vienu ar daugiau sluoksnių (priklausomai nuo paviršiaus ypatybių, dažų kokybės, norimo išgauti spalvos ryškumo ar kito efekto).

Sienų glaistymas, dažymasPasirinkus tinkamus dažus, jais gali būti padengiami skirtingi paviršiai - gipso kartono plokštė, metalas, medis, akmuo ir kita. Dėl spalvų bei dažymo technikų įvairovės, šis apdailos metodas tinkamas pageidaujantiems ne tik tolygaus tradicinio dažymo, bet ir ieškantiems originalesnių sprendimų - siena gali būti nudažyta kelių spalvų juostomis, panaudojant pasirinktą trafaretą ar sukuriant norimą efektą. Moderni glaistymo ir dažymo įranga sutrumpina atliekamų darbų trukmę bei prisideda prie rezultato kokybės.

DmD apdailos meistrai atlieka visus dažymo darbus - pradedant glaistymu ir baigiant reikiamo paviršiaus padengimu dažais. Klientui rekomenduojami aukščiausios kokybės glaistai ir dažai bei investicija į šių darbų atlikimui reikalingus įrankius ir modernią įrangą garantuoja tolygiai ir švariai padengtą paviršių, ilgaamžiškumą, kitų patalpos detalių apsaugą nuo nepageidaujamo ištepimo dažais bei darbų spartą.

Glaistymo ir dažymo darbų kaina nuo 7€ / 1m2.