dmdapdaila
Sienų dekoravimas, apdailos ir remonto darbai

Plytelių klijavimas

Plytelių klijavimas ant sienų, grindų, laiptų ar kitų paviršių - populiarus pasirinkimas kuriant interjerą ne tik visuomeninės paskirties objektuose, bet ir įvairiose gyvenamųjų namų patalpose - virtuvėje, vonioje, tualete ar svetainėje. Patrauklių šios apdailos dangos savybių sąrašas ilgas:

  • paviršiaus struktūra nereikalauja sudėtingos priežiūros, o tai užtikrina švarą ir estetiką;
  • atsparumas drėgmei, temperatūriniams pokyčiams ir išoriniam fiziniam poveikiui lemia ilgaamžiškumą;
  • spalvų, ornamentų bei formų gausa suteikia galimybę išpildyti originaliausias interjero idėjas bei suformuoti pageidaujamą estetinį vaizdą.
Plytelių klijavimasIeškant plytelių būsto atnaujinimui, susiduriama su itin gausia pasiūla. Svarbu žinoti, jog spalva bei ornamentai turėtų būti pasirenkami ne tik pagal individualų skonį, bet taip pat, esant poreikiui, išnaudojant galimybę vizualiai koreguoti patalpos proporcijas - išplėsti arba sumažinti erdvę. Pasiekti tokį efektą padės ne tik standartinis klijavimas, bet mozaikos ar pageidaujamo piešinio suformavimas. Įgudę meistrai kardinaliai pakeis požiūrį, jog plytelės tėra viena šalia kitos išdėliotos stačiakampės ar kvadrato formos plokštelės!

Renkantis plyteles, ne ką mažiau svarbu įvertinti, kokią paskirtį jos atliks konkrečioje patalpoje bei kokiomis sąlygomis bus naudojamos - tai suteiks garantiją, jog sienų dekoravimas tarnaus ilgai bei kokybiškai. Prekyboje siūlomos marmuro, granitinės, akmens masės, mozikinės, klinkerio ar granitinės plytelės. Vienu atveju svarbiausias prioritetas turėtų būti atsparumas drėgmes, kitu - nuolatiniam fiziniui kontaktui, sukeliamam didelio žmonių srauto.

DmD apdailininkai, atsižvelgę į kliento pageidavimus dėl estetinės plytelių išvaizdos bei praktinės paskirties, pasiūlys tinkamiausią variantą ir apskaičiuos reikiamą plytelių kiekį - darbų netikėtai nenutrauks medžiagų trūkumas, tačiau neliks ir kalno nepanaudotų plytelių. Parinkus tam tikram paviršiui ir plytelių rūšiai tinkamiausius klijus, kruopščiai bei greitai bus atliktas ne tik paprastas, bet ir mozaikinis plytelių klijavimas.
Plytelių klijavimo kaina - nuo 10€ / 1m2.