dmdapdaila
Sienų dekoravimas, apdailos ir remonto darbai

Parketlentės, laminato klojimas

Parketlentės klojimasGrindys - apdailos dalis, patirianti bene didžiausią apkrovą bei turinti tiesioginį kontaktą su žmogaus kūnu, tad sprendimas, kokią dangą rinktis, turėtų būti gerai apgalvotas. Jei virtuvėje ar vonios kambaryje dažnai pasirenkamas plytelių klijavimas, tai dėl kitų gyvenamojo namo patalpų grindų dangos - parketlenčių ar laminato - neretai tenka pamąstyti ilgiau. Įsigijus kokybiškas medžiagas ir patikėjus dangos klojimą patyrusiems specialistams, abu variantai džiugins estetiškumu bei patvarumu. Tačiau būtina susipažinti su kiekvienam dangų tipui būdingomis savybėmis, nulemiančiomis kasdienio naudojimo ypatybes bei tinkamumą pageidaujamame interjere.

Parketlentės - tinkamas pasirinkimas klientams, vertinantiems ekologiją bei natūralumą. Vaikščioti ant šio tipo dangos yra bene maloniausia, net ir vėsiuoju metų laiku juntama jauki šiluma. Parketas suteikia interjerui prabangos ir solidumo, tiesa, kukli spalvų gama šiek tiek varžo. Pagrindinis minusas - spartesnis nusidėvėjimas. Siekiantiems išvengti to, siūloma rinktis grindų laminatą. Ši danga pasižymi mažesne šilumine varža, dėl to, turint šildomas grindis, tai yra ekonomiškesnis sprendimas. Platus spalvų ir raštų pasirinkimas - itin patraukli laminato savybė žmonėms, norintiems sukurti išskirtinį interjerą. Laminatas - tai plastiku padengtos medžio drožlės, tad jausmas vaikštant ant šio tipo grindų, kai kuriems gali būti ne itin priimtinas.

Klientui nusprendus, kuris grindų apdailos metodas yra priimtinesnis, DmD komanda pasiūlys kokybiškiausias medžiagas. Nors laminato kaina yra mažesnė nei parketlenčių, tačiau pasirinkus patikimą gamintoją, abiejų tipų dangos tarnaus ilgai ir bus vizualiai patrauklios. Tam neabejotinai daug reikšmės turi ir profesionalus parketlenčių bei laminato klojimas, kurį DmD meistrai atliks greitai ir vadovaudamiesi gamintojo pateiktomis rekomendacijomis.
Laminato, parketlentės klojimas - nuo 4,50€ / m2.