dmdapdaila
Sienų dekoravimas, apdailos ir remonto darbai

Sienų dekoravimas

Sienų dekoravimasĮrenginėjant būstą, nemaža dalis žmonių yra linkę atsikratyti tradicinių ir kiek pabodusių apdailos technologijų, tad tapetavimas ar sienų dažymo darbai po truputį ima prarasti populiarumą. Ieškančiųjų estetiškų ir išskirtinių interjero sprendimų dėmesį patraukia sienų tinkavimas dekoratyviniais tinkais. Tai - įvairių nelygumų, reljefinių iškilimų bei pageidaujamų raštų sukūrimas ant sienos panaudojant specialią apdailos technologiją, reikiamas medžiagas bei įrankius. Originalios sienų dekoravimo idėjos. Nors šis apdailos metodas buvo naudojamas jau antikos architektūroje, šiandien pastarasis vertinamas kaip gana nauja bei moderni interjero kūrimo galimybė.

Vienas pagrindinių dekoratyvinio tinko privalumų - pritaikomumas įvariose patalpose. Pastarasis ne tik atrodys vizualiai patrauklus svečių kambaryje bei virtuvėje, tačiau, dėl atsparumo drėgmei ir temperatūrų pokyčiams, daugelį metų išlaikys nepakitusią estetinę išvaizdą. Tai gali tapti puikiu sprendimu, jei nepavyksta pašalinti sienų paviršiaus nelygumų: dekoratyvinis tinkas, priešingai nei dažymas, šį defektą efektyviai užmaskuoja, paversdamas sukurto reljefo dalimi.

Dekoruota sienaSienų dekoravimo darbams gali būti naudojamos įvairios dekoratyvinio tinko rūšys: venecijietiškas (imituojantis marmurą), modeliuojamasis, tradicinis. Pastarieji yra skirtingi savo charakteristika ir turėtų būti pasirenkami įvertinant ne tik pageidaujamą spalvų paletę, norimą reljefą ar kitus vizualinius sprendimus, bet tai pat atsparumą drėgmei, valymo ypatybes bei kitas technines savybes.

Žmogui, neturinčiam ypatingo meninio skonio bei žinių apdailos srityje, nuspręsti, kaip pritaikyti dekoratyvinį tinką interjere (dekoruoti visą sieną ar tik jos dalį, kokią spalvą, raštą, tekstūrą rinktis ir panašiai), gali būti gana sudėtinga: rizikuojama, jog praktiškai vizualizuotas projektas gerokai prasilenks su lūkesčiais. DmD apdailininkų kolektyvas, įvertinęs kliento pageidavimus bei remdamasis turima patirtimi, pasiūlo estetiškai bei praktiškai tinkamiausią sienų dekoravimo variantą. Turimas meninis skonis bei išlavinti techniniai gebėjimai dirbant su dekoratyviniu tinku leidžia sukurti meną ant sienos.
Sienų ir lubų dekoravimo darbai - nuo 14,50€ / 1m2.